Pracują cały rok, także w niedziele i święta, we dnie i w nocy, na mrozie i w upale. Bez nich miasta nie mogłyby zaspokoić podstawowych potrzeb mieszkańców. Mowa o pracownikach gospodarki komunalnej, których święto przypada 10 maja. Tylko w zakresie dostaw wody, gospodarowania ściekami i odpadami oraz rekultywacji, w 2017 r. zatrudnionych było w Polsce 138 tys. osób.

SUEZ Bielsko-Biała SA jaki inne Spółki GRUPY SUEZ są ważnym ogniwem w zakresie gospodarowania odpadami.

Dziękujemy naszym pracownikom za ich trud i wysiłek jaki wkładają w realizację codziennych obowiązków. Bez Waszego zaangażowania, wiedzy fachowej i umiejętności nie byłoby możliwe realizowanie celów i wyzwań jakie stoją przed nami.

W tym szczególnym dniu życzymy aby w codziennej pracy towarzyszyła nam satysfakcja z dobrze wykonywanych zadań oraz zrozumienie i szacunek dla naszej pracy wśród społeczności którą obsługujemy.DSC 1260

Uprzejmie informujemy, że w związku z obowiązującymi zasadami od dnia 07.05.2018 r. SUEZ Bielsko-Biała S.A., podczas odbioru odpadów frakcji mokrej rozprowadza pojemniki 120L na odpady BIO.

Równocześnie na pojemnikach „MOKRE” 120L zostają przeklejone etykiety o nazwie POZOSTAŁOŚCI PO SEGREGOWANIU. Jeżeli mieszkańcy posiadają pojemnik 240L na odpady mokre, wówczas zostają one wymienione na pojemnik o pojemności 120l.

Do 30.06.2018 r. odpady mokre wrzucamy do pojemnika na  - POZOSTAŁOŚCI PO SEGREGOWANIU, jeżeli odpadów mokrych jest więcej (dotyczy mieszkańców, którym wymieniono na pojemnik o mniejszej pojemności) nad stan wrzucamy do pojemnika na BIO - w okresie:  Od podstawienia pojemnika na BIO do 30.06.2018 r.

SUEZ Bielsko-Biała S.A. informuje, że w dniu 30.03.2018 r. Biuro Obsługi Klienta czynne będzie od godziny 07:00 do godziny 12:00.

WIELKANOC 2018

Działając w imieniu SUEZ Bielsko-Biała S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, informujemy, iż od 23.11.2017 r., Spółka będzie doręczała właścicielom nieruchomości z terenu Gminy Bielsko-Biała, za pośrednictwem oddelegowanych pracowników SUEZ Bielsko-Biała S.A. harmonogramy odbioru odpadów komunalnych wraz z workami na odpady zielone (dot. właścicieli, którzy złożyli deklarację DGO-3) na okres od 01.01.2018 r. – 31.12.2018 r. Harmonogramy i worki na odpady zielone będą pakowane i doręczane łącznie w ramach danej przesyłki.

Doręczane worki w ilości 3 szt., przeznaczone do gromadzenia odpadów zielonych, opatrzone są unikatowymi kodami QR. Spółka, w okresie od 01.04.2018 r. do 30.06.2018 r., będzie  odbierała jedynie odpady zielone zgromadzone 
w przedmiotowych workach (nie dopuszcza się przekazywania do odbioru odpadów zielonych zgromadzonych w niewykorzystanych workach z okresów wcześniejszych jak również workach własnych właścicieli nieruchomości, nieoznaczonych przez Spółkę ww. unikatowymi  kodami QR.).

Jednocześnie przypominamy, iż harmonogramy odbioru odpadów komunalnych są również dostępne w wersji PDF, na stronie internetowej Spółki, w sposób umożliwiający każdemu właścicielowi nieruchomości, ich swobodne pobranie.”

Ze względu na opóźnienia niektóre odbiory odpadów zaplanowane na bieżący tydzień mogą zostać zrealizowane z jednodniowym opóźnieniem tj. do dnia  28.10.2017 r.  Pracownicy Spółki dokonują wszelkich starań, aby opóźnienia w odbiorze odpadów od mieszkańców Bielska-Białej były możliwie jak najmniejsze.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Z racji na awarię pojazdów przeznaczonych do odbioru odpadów komunalnych niektóre odbiory odpadów zaplanowane na bieżący tydzień mogą zostać zrealizowane z jednodniowym opóźnieniem.  Pracownicy Spółki dokonują wszelkich starań, aby opóźnienia w odbiorze odpadów od mieszkańców Bielska-Białej były możliwie jak najmniejsze.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

W sobotę 09.09.2017 r. bazę SUEZ Bielsko-Biała S.A. odwiedzili pracownicy wraz rodzinami i dziećmi.

Pogoda sprzyjała dzięki czemu nasze pociechy skorzystały z wielu atrakcji, min.:

Nauka tańca – ZUMBA KIDS,

Łapanie dużych i małych baniek mydlanych,

Zabawy chustą animacyjną,

Walka mieczami otulinowymi,

Przeciąganie liny.

Jedna z licznych atrakcji było malowanie kontenera pt.: „Co mi w duszy gra”.

Dzieci od lat dziesięciu malowały kontener, a nasze maluchy zostały zaproszone na malowanie twarzy, które wykonała firma IDEA EVENTS tworząc piękne, niepowtarzalne wzory.

Odbył się również pokaz obsługi śmieciarki wraz z przejazdem.

W tym dniu odwiedzili nas również członkowie KS SKAUT. Młodzież oraz dorośli wzięli udział w konkursie strzeleckim.

Swoja obecnością zaszczycili nas piłkarze Podbeskidzia, którzy rozdawali naszym dzieciom gadżety.

Ponadto odbył się konkurs wiedzy o SUEZ Bielsko-Biała S.A., a zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję, że w tak wspaniałym gronie spotkamy się również za rok.

Serdecznie dziękujemy za atrakcje, które przygotowali nam firma IDEA EVENTS,
TS Podbeskidzie, Klub Strzelecki SKAUT, firma KAPECKI za pyszne smakołyki.

Dziękujemy również Zarządowi SUEZ Bielsko-Biała S.A. za atrakcyjne nagrody.

 

 Z racji na awarię pojazdów przeznaczonych do odbioru odpadów komunalnych niektóre odbiory odpadów zaplanowane na bieżący tydzień mogą zostać zrealizowane z jednodniowym opóźnieniem.  Pracownicy Spółki dokonują wszelkich starań, aby opóźnienia w odbiorze odpadów od mieszkańców Bielska-Białej były możliwie jak najmniejsze.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

SUEZ Bielsko-Biała S.A. informuje, że w dniu 14.08.2017 r. Biuro Obsługi Klienta czynne będzie od godziny 08:00 do godziny 16:00.